Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:1

Skadon afati, sa para marrin 3700 pronarë

Ngjela: Ç’më ka treguar im atë Kiço për Mehmet Shehun, udhëtimi me pistoleta drejt Berlinit

Krichbaum: Në 2019 s’ka hapje automatike të negociatave, pak përparim me kushtet

Vrasja e biznesmenit në Shkodër, Policia: Gabim shënjestre

Rama e Nikolla në Vlorë: Libra falas për klasat fillore

Në shtëpinë e të mbijetuarve të Selenicës, zbulohen fotot e viktimave

Lin Delia, i mërguari i madh në pritje të muzeut me 105 piktura

OPINIONE

Klasifikimi i “bombave” PREÇ ZOGAJ

E ardhmja e popujve dhe moscenimi i kufijve ARIAN STAROVA

“Mosum mo kanda drita!” tek arbëneshët e Zarës PROF. DR. ALJULA JUBANI-BENGU

PANORAMA SPORT
2

Rexhinaldo trondit Tiranën, Ze Maria: Luajtëm si pula

Teuta gjen fitoren e parë, Kamza bën skandal me trajnerin

Defekti, Partizani i Gegës luan vetëm një pjesë

Lutaj: Janë për titull, por kampion të bën klubi

Goleadë e Tiranës, Vllaznia zhgënjen në start

Bakaj gol, Panuçi “blof” me listën

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.