Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:1

Sa do tatohet shitja e shtëpive dhe pronave

Sulmohet me breshëri kallashnikovi shtëpia e prindërve të gazetares, Lala: Për çfarë dyshoj

Ish-Kryeprokurori: Si më dënuan me vdekje, keqardhje për viktimat, s’kam kërkuar falje

Kryemadhi: Opozita, me kandidatë të përbashkët në zgjedhje

Vrau fqinjin me thikë, autori: Më sulmoi për 700 mijë lekët

Përgjimi, Biba: Bianku merr benefitet sepse qëndron në Strasburg

Fillon kërkimi i të zhdukurve të komunizmit, raportohen vendvarrimet

OPINION

Kush e kërcënoi Klodiana Lalën FATOS LUBONJA

Fraza që tronditi Tiranën e viteve ’60 NDUE DEDAJ

PANORAMA SPORT2

Progni te Teuta, zbardhen prapaskenat te Partizani

Ronaldo kundër Murinjos, Interi dhe Hysaj në grup “ferri”

Futbollit nuk i nevojiten “dëshmorë” Nga YLLI AGA

Skënderbeu-Laçi, Shehi do fi tore me “silenciator”

Kukësi-Tirana, Smajli: Cungu rrezikon

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.