Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:1

Të përndjekurit, zbardhet skema e re e kompensimit

Ish-Kryeprokurori: Si më përgjoi Mihal Bisha me tavllën e cigares për arrestimin që s’e firmosa

Avokati i pronarëve në Strasburg: Çfarë po ndodh me 89 dosjet në Gjykatë

Meta: Çdo tentativë për ndryshimin e kufijve cenon stabilitetin

Atjon Zhiti në ditëlindjen e 23-të, një rrugë me emrin e tij

Reforma Zgjedhore, ish-ministri i PD zgjidhet ekspert nga PS

Dael Dervishi: Njohja ime me McCain, ishte mirënjohës ndaj Shqipërisë

OPINIONE

Tatëpjeta e leximit ÇAPAJEV GJOKUTAJ

Rrethi vicioz i largimit të trurit ENIO CIVICI

E dha televizori! NAUN SHUNDI

PANORAMA SPORT
2

Stadiumi “peng”, izraelitët bëjnë lëmsh Kukësi-Tirana

Mashtrimi i Moxhit pas dështimit: Nuk punova kurrë te Partizani

Policia, Idrizi kundër Takajt dhe Gjicit: Të pastrojmë arbitrat me xhepat plot

Kupa me laps në dorë, FSHF e “urren” shortin

Cikalleshi mbetet në elitën turke, Grezda peng i kroatëve

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.