Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:1

Qeveria, 43 milionë USD për pronarët e të përndjekurit

Lista zyrtare, fituesit për të gjitha degët në Universitetin Politeknik dhe Bujqësor të Tiranës

Ngjela: Bisedat e fshehta me djalin e Mehmet Shehut për Enver Hoxhën

Rama: Emigrantët, të burgosurit e impotencës europiane

Pullë për filmat e librat para ‘90, PS: Inkuizicion mesjetar

Pakt me PS për sistemin zgjedhor, aleatët e Bashës kundër

E akuzoi se i vodhi paratë, 54-vjeçari vritet me thikë në zemër

OPINIONE

“Pylli” që fsheh Skënderbeun e të tjera… BESNIK DIZDARI

Ultranacionalizmi serb në prehrin e një forumi LEONIDHA MËRTIR

PANORAMA SPORT
2

Ze Maria “zbor” sulmit, Maveje: Tirana, për titull

Zbulohet ditari i Albert Xhanit: Bizhdili si arixhi

Safet Gjici: Të kthehet policia ose bojkot kampionatit

Partizani, një nigerian nga Shkëndija për mbrojtjen

Takaj: Fitojmë se e marrim seriozisht kampionatin

Xherrard, çmenduri për Grezdën

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.