Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:1

Fituesit tek Ekonomiku, Filologjiku e Gjuhët e Huaja

Kufijtë, flet Bushati: Statusi i Kosovës çështje europiane, jo vetëm dypalëshe

Ingrid Gjoni inaguron vilën luksoze. Emrat e këngëtarëve që fituan më shumë në koncerte

“Rama pushtet mbi vetingun”, replikat me Bashën për akuzat në SHBA

Kryemadhi: Protesta në shtator, të ngjallim shpresën

Dëmet nga aksidentet, AMF: Gati 9.2 milionë USD për pagesat

Skandali i ekstradimit të Nezar Seitit, Prokuroria pushoi hetimet

OPINIONE

Dekomunistizimi i dështuar dhe veprat e Kadaresë AGRON GJEKMARKAJ

Turizmi, qytetërimi i ri i maleve NDUE DEDAJ

PANORAMA SPORT2

Godet Partizani, akord me mesfushorin e Kombëtares

Teuta tremb Tiranën, Ze Maria “kërcënon” Dokën: Nuk është Mesi

Përse trajnerët kampionë kundër Kolës? Ngaqë nuk është president… Nga GËZIM SINEMATI

Flamurtari, Tare u sugjeron mesfushorin e Napoli

Fili firmos te Skënderbeu: Në Korçë erdha për titullin

Josa: Kolën e ndihmoi vjehrri im për shkollën

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.