Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:1

Raporti para ndryshimeve: Ministrat më të vlerësuar

“Trupat e Këllezit dhe Theodhosit i dërguan në spital për kadavra pas pushkatimit në mesditë”

Lu: Po vjen BKH e SPAK, politikanët e korruptuar duhet të kenë frikë

Tomorri hyjnor, mali Perëndi i të gjithëve që mblodhi 550 mijë pelegrinë/  FERDINAND SAMARXHI MJESHTER I MADH

PD nxjerr dokumentet: Bego, 10 milionë nga tenderat

Gjykata italiane liron nga burgu “financierin” e Habilajve, dyshime për pakt

Meta dekoron të mbijetuarit e Tepelenës, dy nëna që varrosën fëmijët e tyre

OPINIONE

Ta urojmë Greqinë mike BASHKIM ZENELI

Çmimi për një marrëveshje të panevojshme AGIM NESHO

E ardhmja e arsimit të lartë: më pak universitete, më shumë cilësi DR. EUSTRAT ZHUPA*
PANORAMA SPORT2

Polemika me Josën, Kola: Unë nuk jam bir komunisti

Hidi sfidon Tiranën, Ze Maria: Në Afrikë janë më korrektë me rrogat

Dhuna kërkon një përgjigje shtetërore Nga YLLI AGA

Ikën milioneri Çani, Gega injoron “flirtin” me Kamzën

Mavraj te grekët e Aris, Basha i jep një “asist”

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.