Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:1

Legalizimet, 1122 familjet që marrin tapi në Tiranë

Analiza e Qeverisë në një vit dhe ndryshimet, Rama mbledh ministrat dhe Asamblenë e PS-së

“Tregti me SHBA, si u shmang Mehmet Shehu nga gjyqi i Këllezit e Ngjelës”

Deputeti gjerman: Teatri do tregojë sa serioz është Rama me BE

Festa në Tomorr, turistë të huaj mes mijëra pelegrinëve

Balla i përgjigjet PD: E njoh Begon dhe familjen e tij, e sfidoj PD

Orkestra e Kinës në “Prestige Resort”, Klosi: Model për turizmin

OPINIONE

Kronika e verës ul qepenat! AGRON GJEKMARKAJ

Katastrofa në Drejtësi dhe Vetingu AV. PROF. AS. DR. JORGO DHRAMI
PANORAMA SPORT2

Tërhiqet Panuçi, rikthen Agollin në Kombëtare

“Bomba” e Agustin Kolës: Dhuna në stadiume, e orkestruar nga presidentët

“Partizani bën vetëm shou. Tirana është mirë, por Ze Maria ta harrojë tiki-takën”

Thumba Josës dhe Gjokës: Dalin kampionë dhe pastaj bien nga kategoria, ja këta janë trajnerët tanë…

“Nuk luhet më futboll dhe sponsorizojnë sherret për të zhvendosur vëmendjen”

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.