Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:1Afatet dhe formulari, 3700 pronarët që kompensohen

Ish-kryeprokurori rrëfen gjyqin e Kadri Hazbiut: Ç’më tha kur i dhashë urdhrin e pushkatimit

Arrestohet në Greqi biznesmeni shqiptar i dënuar për trafik droge në Itali

Vrojtuesi i plazhit kthehet në hero, shpëtoi dy vajza nga Kosova

Korrigjimi i kufijve, Ahmeti: Duhet arsye dhe racionalitet

Dikur kampion boksi, sot në luftë me drogën: Më braktisën te gjithe

Festival dhe akademi xhazi në Shkodër, amaneti i violinistit

OPINIONE

Kontrata: E qartë dhe e sigurt (!!!) GRIDA DUMA

Ç’po ndodh me sigurinë publike? PËLLUMB NAKO

Dikush duhet ta thotë URTAK HAMITI

PANORAMA SPORT
2

Kukësi ngec me Laçin, shpërthen ndaj Jorgjit

Spektakël për një pikë në Durrës, Flamurtari pret Kaleb Ekubanin

“Tash që paskemi ba futboll, na duhet të përmbajmë tifozët” Nga BESNIK DIZDARI

Arsen Hoxha: Skënderbeut t’i zbriten 6 pikë

Çështja “Çani”, menaxheri i përgjigjet Gegës

Sasuolo shfryn Interin, munden që në start

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakParashikimi i motit, datë 20 gusht 2018
Artikulli tjetërKorrigjimi i kufijve, Ahmeti: Asnjë platformë të shkruar, mbi të cilën do të negociohet. Duhet...

S'KA KOMENTE

Comments are closed.