Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:1

Aplikimet për kredi, si do zgjidhen fituesit

Viola Spiro vendos të braktisë të dashurin problematik, planet e reja të prezantueses

Zbardhen përgjimet për deputetin e PS, PD: Pjesë e bandës së Shullazit, të arrestohet

Policia i ndjek si në filma, dy të armatosur përplasin 7 makina

Pas tragjedisë në Itali, nis inspektimi i urave

Kampionati nis me dhunë, Skënderbeu fiton ndaj Partizanit

Lind për herë të tetë në shtëpi: Dëshiroj të kem 10 fëmijë

OPINIONE

Nëse PPP-të e Ramës nuk janë vjedhje, Rruga e Kombit është peshqesh PREÇ ZOGAJ

Brexit-i, në një rrugë pa krye BERND RIEGERT
PANORAMA SPORT

2

Sherr që në start, dështon eksperimenti pa policë

Skënderbeu thyen Partizanin, tifozët përleshen në fushë

Reagon FSHF: U lëkund siguria në stadiume, të rishikohet ligji

Gega: Kemi fansa të edukuar keq, e rëndë çka ndodhi në Korçë

Shehi: Kurrë më kështu, ja çfarë m’u kujtua pas dhunës

Muzaka kopjon Linekerin: Luftojnë 10 skuadra, në fund fiton Skënderbeu

Ze Maria: Prisni 3 javë për Tiranën e vërtetë

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.