Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni: 1

Legalizimet, familjet që marrin tapitë në Tiranë

“Mukjen e dështoi Tito”, Nexhmije Hoxha i përgjigjet Uran Butkës, Paskal Milo: Ja si e ndikuan jugosllavët

Përplasja për kufirin, Thaçi sqaron Berishën. Sami Repishti: Çfarë na tha Klinton për Kosovën

Nga vjershat për Sadien te letrat me Podrimën, “hapet arkiva” e Dritëro Agollit

Shkoi të marrë nusen me helikopter, aksidentohet

Xhafaj, takim me Policinë në Vlorë: Hetoni e godisni grupet kriminale

Artistët japin alarmin: Po çmontohen natën paisjet e Teatrit

OPINIONE

Pamjaftueshmëria e koalicionit ndërmjet PD dhe LSI AGRON GJEKMARKAJ

Për vedi a për Shkodrën shkruan Simon Rrota? FRANO KULLI
PANORAMA SPORT2

Jani Kaçi: Skënderbeun e braktisën njerëzit pa moral

Josa leksion Tiranës, Ze Maria: Takoj Halilin, na duhet portier dhe sulmues

Tri oferta nga Italia, por Çani pret Partizanin

Ndryshon Kukësi, Harba-Rexhinaldo për… golin

Kale i bllokuar, Flamurtari drejt firmës me Cuculin

Shkolla e futbollit, ja lista me 50 fituesit

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.