Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni: 1

Legalizimet e pronat, skemë e re për tapitë

Zbulohet letra e Miladin Popovic për Titon: Si e bindëm Enver Hoxhën të prishte paktin e Mukjes

Shuhet Gaqo Çako, artisti virtuoz i operës dhe muzikës shqiptare

Rama ironi me filmat para ‘90, Basha: Kokat gjarpërinjve do t’u shtypen

Komisionerët s’janë gati, shtyhet vetingu i Policisë

Ahmetaj i përgjigjet Metës: S’ka ulje taksash për lojërat e fatit

Dervishi: Tre faktorët që kushtëzojnë marrëdhëniet me Greqinë

OPINIONE

“Mbetqefjet” nga kronikë e verës sa vijnë e shtohen! AGRON GJEKMARKAJ

Kullat e Tiranës dhe “kasollja” e varfërisë së shqiptarëve NDUE DEDAJ

PANORAMA SPORT2

Kukësi pa busull, azerët e thyejnë me tri penallti

Gjici: Alla me portierin bënë gafa amatoreske, katastrofë edhe arbitri

Torasa: Partizani nuk më donte, zgjodha Vlorën

Higuain vishet kuqezi: Milan, do shkojmë larg!

Juvja merr Bonuçin, tifozët bardhezinj revoltë për Kaldarën

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.