Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:

25 korrik2

Legalizimet para ‘90, dy formularët e aplikimit

Rama-Basha përplasen për gjykatat, Zaganjori kalon vetingun

Rrugët me koncesion, 712 milionë euro për 100 km

Vajza 17 vjeç iku në luftë, çifti nga Kanadaja e kërkon pas 21 vitesh në Durrës

Polemika për Ramiz Alinë, agjent i SIM-it: Dëshmia sekrete që fshehu Mehmet Shehu

OPINIONE:

Rravgimi dyzetvjeçar i Nazarkos drejt një zbulimi në Fizikë- PREÇ ZOGAJ

Vetingu që funksionon me Zaganjorin dhe drejtësia në kaos- REDI GJUZI

Rrugët e Matit e Dibrës, në gjendje kritike- NDUE DEDAJ

NE PANORAMA SPORT:

25 korriksport

Skandal te Vllaznia, akuza për 300 milionë lekë dëm

Tirana, zbulohet plani për sulmin

Erdogan mbron Ozil: Patriot, do t’i puth sytë

Ronaldo si bishë, shënon sa i gjithë Juventusi

Zbardhet kalendari, “El clasico” luhet më 28 tetor

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakShqipëria, në vendet me më pak pemë për banorë në botë
Artikulli tjetërVideo nga një tjetër kantier rruge, Rama fton "nazelinjtë": Shikojeni

S'KA KOMENTE

Comments are closed.