Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:1

Lista e ATP, pronarët që përfitojnë kompensimin

Zbulohen thasët me 5 milionë euro në dy makina nga Belgjika, në kërkim biznesmeni

Rama flet për Teatër të ri Kombëtar, Limos Dizdari: Akademikët të përkrahin artistët

Nishani: Qeveria do të mbulojë linjën e drogës me refugjatët

Nga Tirana në Lezhë, kapet me 6 mina me telekomandë

Universiteti Politeknik, kuotat e reja për çdo degë studimi

Mirë se vjen në shqip Theodhor Pangallos  BESNIK MUSTAFAJ

OPINIONE

Bubullimat e qershorit, misteret e Ramës dhe ditëlindja e një miku AGRON GJEKMARKAJ

Bjarke, ti je vrasës me pagesë! KASTRIOT ÇIPI

PANORAMA SPORT 2

Kejn frymëzon Anglinë dhe kërkon një shqiptare

Gjermania pa mbrojtje, Verner: Qava pas golit të Krosit

Botërori rrudh tregun në Tiranë, fanellat mbeten stok

Tite kopjoi Guardiolën, ja pse ndryshoi Brazili

Argjentina, mes Pavon dhe Maskeranos

Portugalia dhe Spanja, “zjarr” për vendin e parë

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.