Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:

1Bonot e privatizimit, afat i ri për pagesat e legalizimit

Hasan Luçi replikë me nipin e Zogut: E vërteta për aktin terrorist në Paris

Marku shkarkon kreun e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Hajdarmataj: Hetim deri në fund Tahirit

PD i nxjerr dosjen italiane të vëllait, Xhafaj: Baltë për një histori personale

“Turgut Ozal” fituese në Olimpiadat kombëtare

Arrestohet dekani dhe dy pedagoge, merrnin 200 euro për provim

Altin Basha sjell “Gomarin e Babatasit” në Teatrin Kombëtar

OPINIONE

Ruçi, si etalon moral për Europën MARK MARKU

Provat e dëmeve që na ka sjellë Tahiri NIKOLLAQ NERANXI

Tolerancë, joshje apo të kapërcesh të djeshmen LEONIDHA MËRTIRI

Dy qëndrime ndaj Ballkanit dhe çështjes shqiptare: Turqia dhe Rusia DRITAN HOTI

PANORAMA SPORT

2

Vllaznia buzë greminës, Luftëtari ‘djeg’ Partizanin

Shqipëria nuk ka një kritik të arbitrimit Nga BESNIK DIZDARI

Skënderbeu kampion, Takaj: Ishte titulli më i lehtë!

Flamurtari barazon me Laçin, Liçaj pritet trajner

“Autostrada” Durrës-Kukës, Guri i përgjigjet Souesë

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.