Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:

20117614_10211450156473004_1926420202_n

-PER ÇDO BLERJE/ Skema e re, kush ruan faturat do rimbursohet

-Masakër me tritol në Shkodër, atentati ndaj “të fortit” përgjak edhe shtatë kalimtarë

-Pas festës për 105-vjetorin me Ramën, policët sherr me grushte

-Protestat, Basha: Më 27 janar mbaron koha e Edi Ramës

-Shkarkimet e Kryeprokurores, Sollaku: S’ka transparencë

-Ngacmoi nxënësen me SMS, burg mësuesit të matematikës

-Ish-e fejuara e Edison Gjergos ngre dyshimin: I janë zhdukur pikturat

 

OPINIONE

-Një mik për Skënderbeun- EDMOND TUPJA

-Dehumanizimi si etalon i humbjes së tjetrit – AGIM BAÇI

 

Në Panorama Sport do të lexoni:

26940776_10211450156393002_63297783_n

-Kukësi çmend turqit, sherr për një penallti

-“Basti” i Dajës: “Basti” i Dajës: Vila do shpërthejë ila do shpërthejë te Skënderbeu

-Plas te Vllaznia, drejtori kundër trajnerit Gjoka për një talent

-“Sparkata” e Moxhit ndal merkaton e kuqe

-Sentamu ngec në Ugandë, afrikanët bëhen ‘telenovelë’

-Vata: Zgjedhjet do jenë luftë shitblerjesh

-Votimi për kreun e FSHF-së, ja si Shulku mund të bëhet faktor

-Skandali, Berluskoni “fryu” çmimin e Milanit

-“Nëndetëset” zhysin Realin, dridhet Zidani

-Tare: Milinkoviç blerja e jetës, Kavani pengu im

-Çelsi “alergji” nga golat, sot Liverpul-Siti

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakParashikimi i motit për datën 14 Janar 2018
Artikulli tjetër"Do vij unë te shtëpia jote", Rama mesazh live kryebashkiakut të Klosit, pasi iu ankua gruaja

S'KA KOMENTE

Comments are closed.