Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe Panorama Sport”

Sep 26, 2022 | 7:30
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

RAMA NE OKB/ “Raporti i Dick Marty, dështim ndërkombëtar”

Analiza e Bamir Topit: Kryeministri kërkon të mbulojë skandalet përmes takimeve me liderët botërorë

Ilir Meta: Me Yuri Kim bisedë konstruktive. Marrëdhëniet e mia me SHBA, të shkëlqyera

Tabaku: Abuzive rritja e çmimit të energjisë, do të preken 100 mijë familje

Lista me emrat tij në Hagë e rinj që marrin këstin e 4-t si trashëgimtarë

Nga rritja e çmimit të dritave te pensionet, loja e qeverisë me paketën antikrizë

DOSSIER/ “Tufëzoni gomarët e Dervicianit!”, urdhri politik që tronditi Dropullin

OPINIONE

Zotërinj të BE, mjaft e llastuat Serbinë e Vuçiçit, Brnabiçit e Daçiçit si Edi Rama/ SPARTAK TOPOLLAJ

Një përmendore për Fatos Krasniqin dhe eprorët e tij në Hagë/ HAMDI V.THAÇI

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

 

sport

Perla e Uzunit nuk mjafton as për 1 pikë, kuqezinjtë zhgënjejnë totalisht në Izrael. Shqipëria në kolaps, 20 arsyet e dështimit

Italia kërkon sot finalet, Mançini: Më tepër dashuri..

Holanda në garë për trofeun, bie Franca

“Pancerat”, 400 mijë euro për kokë për Kupën e Botës

Mesi, dopietë dhe presion: Në Katar shkoj për fitore

Maldini: Ibra do të kthehet, De Ketelare fenomen

Flamurtari-Vllaznia, Kupa nis me prestigj

ANALIZA

U futën si gjeneralë dhe dolën si ushtarë/ Nga NEPTUN BAJKO

OPINION

Kemi Kombëtare të mrekullueshme, ta mbështesim me Islandën/ Nga ERVIN SKELA

© Panorama.al

Te lidhura