Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Aug 8, 2022 | 7:20
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

f444

Vdekja e Jonadës/ “The Times”: Kërkohet dorëheqja e Edi Ramës

Tragjedia e Himarës, skadon ultimatumi ndaj Ramës, sot qytetarët protestojnë në 19:00

Anglia në alarm, 40 për qind e emigrantëve me gomone vijnë nga Shqipëria

Si e kaloi Rama në duart e Pacollit dhe miqve të Erdogan

Kryepeshkopi Janullatos në 30-vjetorin e fronëzimit, me zjarr dashurie për shqiptarët

Mirëmbajtja e rrugëve në duart e Salillarit, zbulohet email-i i Sadri Abazit për Ramën: Skemë abuzive e korruptive

Ramiz Alia dukej më i hapur, por mbetej dogmatik”, si e vlerësoi Shtraus kreun komunist

OPINIONE

Rrethi vicioz i fajit nga Gërdeci në Himarë- GELANDA SHKURTAJ

U bëmë për 1 lek- LUTFI DERVISHI

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

f55

 

Partizani “i fikur, Bylisi e nxjerr zbuluar

Albion Marku dhe Kallaku për Tiranën, Shehi: Pres përgjigje për Seferin

Flamurtari thyen Apoloninë, Orelesi shfaqet në Fier

Broja kthehet me fitore te Çelsi, Ndoji supergol

Djarmati, nga India: Vllaznisë i duhen 3 blerje

Iku në Izrael, Skënderbeu bllokon Mensah

Haland magjik në debutim, Ronaldo e nis me humbje

© Panorama.al

Te lidhura