Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

May 27, 2022 | 7:09
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

TE PERNDJEKURIT, Ka edhe 1 muaj afat për dorëzimin e dokumenteve

Shqipëria me raketa “Javelin”, Peleshi: Na detyroi agresioni rus që të modernizohemi

Skandali me kreun e Tatimeve, nuk deklaroi vilën mbi 1 milion paund në Londër ku funksionon biznesi i tij, fotot ekskluzive

Alibeaj lë një derë hapur për konsensus deri të dielën, Balla: Po negociojmë

Dy ultras të Feynoordit, në pranga për plagosje

“Nga burgu i fashizmit, në qelitë e komunizmit”, jeta-burg e Kin Dushit

100 vjet histori, Shkolla Teknike e Tiranës… sot Instituti “Harry Fultz”

Frytet e inatit/ BLENDI KAJSIU

Strategjia Kombëtare 2035, vizion dhe përgjegjësi”/ GJENERAL PIRO AHMETAJ

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

p sport

Misteri i biletave në finale, ja pse munguan 1500 vetë

Tirana e bën festë, tifozët “provokojnë’ me… 29 tituj

Kukësi tifo për Laçin, Vllaznisë i duhet kupa

Champions, Kros: Ky nuk është Liverpuli i 2018-ës

Vrioni në kuotën 20 gola, i kërkon një shans Juves

Në lojë rekorde e para, Benzema synon mitikun CR7

Uri për fantazi, Dibala-Mikhitarian fare pranë Interit

Salihamixhiç, ja pse Bajerni nuk duhet ta largojë

Guindo baras me Seferin, por merr “Këpucën e Artë”

© Panorama.al

Te lidhura