Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

May 25, 2022 | 7:14
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

Pronat, ja rastet kur zgjidhjet bëhen pa Gjykata

Finalja e madhe e futbollit, lumë tifozësh italianë e holandezë, festë dhe përplasje me Policinë

Llogari qindra mijëra euro, tri apartamente në Tiranë dhe 140 mijë paund me fajde, pasuria e dyshimtë e Ceno Klosit

SHBA i jep Shqipërisë 17 milionë dollarë për ushtrinë

Bënte thirrje terroriste, arrestohet në Kukës 56-vjeçar

E-Albania, tendera të dyshimtë, 3.5 miliardë lekë në dy muaj

“Bënë tregti me kompani amerikane”, akuza për krim shtetëror ndaj grupit të ekonomisë

OPINIONE

Pasojat e rutinizimit të së keqes/ AGIM BAÇI

Një përgjigje e munguar për Nikos Dendias dhe qeverinë shqiptare/ HYQMET ZANE

“Shiriti” kulturor i sezonit turistik/ NDUE DEDAJ

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama sport

ROMA-FEJNORD/ Tirana “all in” për finalen

Trazira dhe dhunë të paralajmëruara, tifozët bëjnë policë për spital

Murinjo: Roma kërkon historinë në Tiranë, Kumbulla më sakatoi këmbët para finales

REPORTAZHE/ Italianët habiten me shqiptarët, holandezët freskohen me birra “Tirana”

Një sport që mbase s’e dinit se ekzistonte, tani e gjeni në Tiranë!

Tirana, kryeqyteti europian i futbollit/ Nga JETMIR HALILAJ

Naim Kryeziu, kampioni i madh i Romës së Italisë/ Nga BESNIK DIZDARI

© Panorama.al

Te lidhura