Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

May 14, 2022 | 7:06
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

14 MAJ P

Ish-të përndjekurit, 6 dokumentet e përfitimit

Kritikat ndaj SPAK, Fatmir Xhafaj kap “mat” Manjën: Ndalohen rekomandimet për çështje konkrete

Nisin konsultimet, Taulant Balla: Vendosëm piketat drejt një Presidenti konsensual

Gjykata liron të fortin e Vlorës, u arrestua me bujë nga RENEA

Shkon në Gjykatë “ushtria” e Gjergj Cukalit, si u tradhtua grupi kriminal

Edona Bilali shtatzënë për herë të parë, ministrja 33-vjeçare mes angazhimeve politike e “pritjes së ëmbël”

Mediat e “masakruan”, Ronela Hajati në gjendje të rënduar psikologjike

OPINIONET

Kriza reale e sistemit tonë mediatik: instrumentalizmi- BELNDI KAJSIU

Kulla që bien, kulla që ngrihen- NDUE DEDAJ

PANORAMA SPORT

14 maj s

Ekipet e mëdha, kur Dinamo, Partizani dhe Tirana krijonin nga dy cikle

Kukësi kërkon kthesën, Vanoli: Ndeshja e jetës për Dinamon

Apolonia dhe Korabi, “zjarr” për elitën

Milan, titulli kalon nga Gjimshiti

Asllani, Dibala e Zapata, Zhang pikturon Interin e sezonit të ri

Di Maria flirt me “Zonjën”, pëlqen fanellat e reja

Sfidon Liverpulin, por Çelsi s’ka as naftë për autobus

“Këpuca e Artë”, Duro: Prisni estradë

© Panorama.al

Te lidhura