Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Nov 27, 2021 | 8:16
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

f1

Rivlerësimi, çmimet e reja të apartamenteve

Flori Mumajesi e strehon dhe merr përsipër rehabilitimin e Fifit, pas problemeve që shfaqi me shëndetin mendor

Krim i rëndë në Kosovë, autobusi me nxënës sulmohet me kallashnikov, tre të vdekur, një i plagosur

Marrëveshjet me Kurtin në Elbasan, Rama: Do votoja pro bashkimit me Kosovën

Ahmetaj: Në vjeshtën e 2022 s’do ketë asnjë gjurmë të tërmetit

Tragjedia në Vlorë, nëna e divorcuar vetëvritet bashkë me foshnjën

Anëtari i Gjykatës së Lartë, leksion te ‘Luarasi’: SPAK të hetojë politikanët

OPINIONE

Aftësia e shlyerjes së borxhit publik: Shqipëria, e fundit në rajon- EDUARD ZALOSHNJA

Roli i Amerikës si garanci për suksesin e Reformës në Drejtësi- DRITAN HOTI

PANORAMA SPORT

f2

Martini ikën nga Teuta, Cungu kandidat për stolin

Fitore për infarkt e Partizanit, Demi: Prapë nuk më bindën

FSHF flet me gjuhën e kafshëve, Prodani: Janë në situatë banale

“Play off”, Portugalia ose Italia jashtë Botërorit

Bilance të rreme, policia mësyn në zyrat e Juves

Interi s’humb pas kupave, Ranokia: E “vrasim” Venecian

© Panorama.al

Te lidhura