Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

| 7:26
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni: 

panoramaa

Tërmeti, afati për të marrë paratë në dorë

“Populli të rrijë në shtëpi, ose fillon gjakderdhja”, Preç Zogaj rrëfen takimin e Alisë me Berishën: Keni 3 orë afat

Strategjia e re, kush janë katër deputetët e opozitës parlamentare që futen në listat e PS

Studiuesja nga SHBA: Teatri dhe Piramida, dy shembuj të krimit shtetëror

Programi për biznesin, Basha: Si do hetojmë PPP, moratorium për gjobat

PS kërkon pezullimin e vetingut në Polici

Përjashtohet Partia e Punës, 40 subjektet që do garojnë në zgjedhje

OPINIONE

Kur krahasimi Kurti-Rama dëmton… Bashën /MENTOR NAZARKO

Një mënyrë e thjeshtë për rikthimin e Ditmir Bushatit/ AGRON GJEKMARKAJ

Ku do t’i gjejë paratë opozita? JORIDA TABAKU

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni: 

p sporti

Vllaznia 320 milionë lekë për të shpëtuar sezonin

Belica: Partizani kap kreun, ja ku ndryshojmë nga sezoni i titullit

Cikalleshi: Me Anglinë bëjmë histori

Ibraimi mban në ankth Kukësin, humb Teutën

Kthehet Shehi, por ka alarm në mbrojtje

Akuzon Bizhdili: Lushnja u shit ndaj Egnatias

Taipi: Ahmataj i butë, Memelli na ka bërë agresivë

Flik: Lacio, në Europë jemi një tjetër Bajern

Benzema nuk ia del, fërkon duart Berat Gjimshiti

78 “viktima” në karrierë, Ronaldo shtyp Krotonen

I pari pas 23 javësh, Konte nuk e fal titullin

Pioli do ndërrojë skemë, Ibra: Shumë gabime në derbi

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.