Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:1

E-mailet me sekserin, PS thërret djalin e Berishës

Meta letër Nishanit, Klosi: Balili s’e cenon sigurinë kombëtare

Kadare flet për Trump dhe Putin: Si ndeshje boksi e dominuar nga vulgariteti më klithës!

Rezoluta e PPE: Zgjedhjet, kusht për negociatat me BE-në

Vrasja me prerje koke, dyshime për drogën

Tritan Shehu: Si më mbajtën forcërisht në stadiumin e Lushnjës në ‘97

Dëmshpërblimi për përmbytjet, grevë urie me çadër në mes të Shkodrës

NE OPINIONE:

Shanset e opozitës për të fituar zgjedhjet PREÇ ZOGAJ

Kishë-xhamia në Rozafat dhe “ekstremizmi” imagjinar i prof. Xhufit FRANO KULLI

Qosja për ndarjen e Mitrovicës BEHAR GJOKA

NE PANORAMA SPORT

2

Stadiumi, Partizani dhe Tirana paqe në bashki

“Fanatics” mendojnë bojkotin, “Guerrilsat” duan t’i veshin stolat me të kuqe

FSHF të vendosë presidentët përballë arbitrave… Nga JETMIR HALILAJ

Ademi: Klubin e shesim brenda vitit

Daja, “zbor” Skënderbeut në -8 gradë

Triumfon Juvja, Milani e mbyll me 10 veta

Tronditet Reali, Selta e eliminon nga Kupa e Mbretit

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.