Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

| 7:30
SHPËRNDAJE

 

 

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

Pensionet, emrat e rinj që përfitojnë shtesën

Zbardhet Plani Kombëtar, ja kur nis vaksinimi për moshat mbi 65-vjeç, çmimi dhe grafiku i ndarjes së 500 mijë dozave

“Gjyshi, gjyshja jote u lanë jashtë”, Rama s’tërhiqet nga kritikat ndaj BE, Basha: Në 8 vite solle vetëm varfër

Koalicionet e opozitës, Mediu: Nuk mund të ketë dy standarde me aleatët

Debatet në Greqi për 12 miljet, sa ndikoi Shqipëria

Dokumentet, Milo: Pse Enver Hoxha krijoi konfidencialitet me shefin e misionit të SHBA

Kongresi i Lushnjës, Butka rikthen Mid’hat Frashërin: Si u morën qytetet e pushtuara

Brexit dhe lëvizja e lirë e personave Britani – BE /XHEZAIR ZAGANJOR

“Nuk ka fonde”, gangrena që po vdes teatrin/ NAUN SHUNDI

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama sport

Vllaznia tenton arratine, ja intrigat per Dungen

Leksione nga krahet, Doka dhe Trashi “luajne” derbin: Ja si fitohet

Teuta në provë force, Kukësi do kthesën

Ahmataj, i dënuar: Skënderbeu merr pikë në Laç

Bezhani: Ruli, i shitur te KOKSH për abuzimet

Plas te Juvja, para Napolit sherr Nedved-Paratiç

Manxukiç: Erdha për të fituar, jam “kafshë” si Ibra

Konte si Murinjo, sekreti për titull është… “BBB”-ja

Mesi dënohet vetëm 2 ndeshje, Alaba firmos me Realin

Trajneri i së ardhmes, Rumenige: Besoj te Myleri

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.