Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

| 7:34
SHPËRNDAJE
 

Në faqen e parë të gazetës Panorama, sot do të lëxoni:

panorama

Pensionet, ndryshon skema për sigurimet

Nga miqësia me Erdogan te ngërci për kufirin me Greqinë, Rama: S’mund të vazhdojmë me zgjerim në det pa marrëveshje

Ish-kreu i KQZ tregon hilen te ndryshimi i PS në Kodin Zgjedhor, apeli i Metës: Hapni listat ose largohuni

Vrau me thikë shpërndarësin e ujit, flet 26-vjecari: Ai më pa shtrembër

Licenca, emrat e mësuesve që do testohen

Këngëtarja me pistoletë rrëfen pas ndalimit: Se dija që ishin në cantë

Amaneti i Xhuvanit në filmin e fundit, Domi: E pa të papërfunduar

OPINIONE

Një bibliotekë kombëtare ideja lindi në Shkodër, AUREL PLASARI

Shënimi i javës, përsëri elefanti me farfunat ose Rama me OSBE, GENC POLLO

“Andropauza” politike e Ramës, FATBARDH KADILLI

Artet, studenti dhe Universiteti Europian i Tiranës, SUZANA VARVARICA KUKA

PANORAMA SPORT

panorama sport

Shqipëria pa futboll, delet dhe dhitë “Pushtojnë stadiumet”

Avdijaj: vdijaj: vdijaj: Titulli i tulli i tulli i Tiranës, e zëvendësoj unë Ngonë

Për Federatën Shqiptare të Futbollit dhe të tjerë…, BESNIK DIZDARI

Kukësi, tre mbrojtës futin në siklet klubin

Shtatë gola kuqezinj, Broja shënon në Holandë

Zbarkon Arturo Vidal: Inter, ja ku jam!

Shkëlqen Juvja, “Maestro” shkruan simfoninë e pare

Dita e “Djallit”, Pioli: Sivjet do thyejmë çdo tabu

Reali e nis me frena dore, zero gola me Sociedadin

Liverpuli s’njeh rivalë, “gris” milionat e Çelsit

Diploma e sportit në universitetin “Barleti”, risi bashkëkohore

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.