Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

| 7:32
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës Panorama do të lexoni:
1

Vendimi, skemë e re për ndarjen e pensioneve

Ilir Demalia rrëfen 2 korrikun 1990 dhe kërcënimin e SHBA për Ramizin: Dorëzo pushtetin ose do përfundosh si Çaushesku

Ministri i Jashtëm austriak tregon pse u mbyllën kufijtë për Shqipërinë, Sejko: Covid shkurtoi 17 mijë vende pune

Loja me heqjen e koalicioneve dhe pragu 5%, opozita: PS t’i qëndrojë marrëveshjes

Shembja e Teatrit, KLSH: Pse duhet që të rindërtohet

Mimoza Hafizi kandidate për rektore, Edvin Prifti: Thirrini arsyes, anuloni zgjedhjet!

“Në Zvicër ka 25 mijë vende të lira pune”, gazetari rrëfen për shkrimin te “Zëri i Popullit” para 2 korrikut HAMDI JUPE

OPINIONE

“Yzyret” akademike të zotit Kryeministër AGRON GJEKMARKAJ

Edhe një i mllefosur më shumë VETON SURROI

Djali i diktatorit dhe faji i mbetur jetim JONILA GODOLE

Zhvillimi si metanarrativë e opozitëbërjes së Lulzim Bashës  VEHAP KOLA
PANORAMA SPORT2

Tirana humbet Ngonë, Egbo: Ëndërroj dopietën

Takaj, “bllokadë” Partizanit: Dajën nuk e blejnë dot

Kukësi bind Shkurtajn, Shehi: E mbyllim me trofe

Mala ndërron mendje, i kuq edhe 1… muaj

Premtoi Europën, ja si Vllaznia doli blof me licencimin

Roshi magjik, deh rusët me një “dopio”

“Ulëret” Interi, Konte: Mos ma shani skuadrën

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.