Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

| 7:35
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës Panorama do të lexoni:
1

Pensionet e ushtarakëve, qeveria ndryshon ligjin

Nipi i Mehmet Shehut rrëfen natën e 18 dhjetorit në vilë me Kryeministrin e vdekur: Ç’na treguan djemtë dhe Fiqireti

“Korrupsion dhe monopole”, klima e biznesit në rënien më të madhe në 8 vite, Kim: Qytetarët janë të dëshpëruar

Thaçi s’e jep dorëheqjen dhe sulmon BE: Po favorizon Serbinë

Vendimi i ATP, pronarët që marrin paratë e kompensimit

Miliona lekë borxhe jashtë sistemit, ja pasuria e gjyqtares Enerjeta Shehaj

“Duam bashkim me Shqipërinë”, dokumentet si nisën protestat kundër Titos në vitin 1968

OPINIONE

NATO 2030 LEONARD DEMI

Izolimi i dyfishtë i Shqipërisë, peshqesh nga regjimi jashtë kontrollit VEHAP KOLA

Arsimi dhe e ardhmja RINALD MUÇA

PANORAMA SPORT2

Tirana llogari për festën, Kukësi vë kusht finalen

Kontratat te Partizani, Telushi: Edhe unë si Hoxha, dështim po nuk kapëm Europën

Bylisi ka frikë ta thotë: Meta punonte për Laçin, po Koçi… mos vallë te Kukësi? Nga GËZIM SINEMATI

Ish-avokati i klubit: Ja si privatizohet Vllaznia

13 golat tek Apolonia-Besa, “paguan” dy portierë të Kombëtares

Borxhi, Isli Hidi i çon përmbarimin Dinamos

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.