Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

| 7:29
SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:  1

Kompensimi, nis ndarja e parave për vitin 2020

Presidenti tregon se kur do firmosë dekretin për shpërndarjen e Kuvendit: Shkarkimi im, porosi e UDB

Frika nga koronavirusi boshatis farmacitë nga maskat, tetë rastet e dyshimta dolën negative

“Më ka shkrujt çuni i Mondit, futi një 10 mijë lekësh”, si u kap grupi i basteve

Grabitet çifti i moshuar, burri: Si na dhunuan

OFL risjell në skenë dosjen “Kokaina”, letër Durdës dhe Bërballës

Merdani tregon për ‘Sanremon’: Komunistët dërgonin njerëz në festival UVIL ZAJMI

OPINIONE

Të mos fusim kokën si struci përpara koronavirusit  ARTAN FUGA

A duhet mbështetur Presidenti Meta më 2 mars? FITIM ZEKTHI

2 marsi i të gjithë shqiptarëve ALEKSANDËR BIBERAJ2

Sulmuesit trembin Tiranën, Mema: Kujdes nga aleancat

Trashi humb derbin, mjeku i Partizanit: Ju tregoj dëmtimin

Nivel i lartë! Nga BESNIK DIZDARI

Bregu, zbulohet klubi suedez që e kërkon

Moviola e javës, rikthehen gafat e arbitrave

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.