Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

| 7:26
SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:  1

Legalizimet, emrat e rinj që marrin tapinë

Meta zbulon dokumentet dhe skemën si PS po kap drejtësinë: Më 2 mars, në shesh të kthehemi kuq e zi

Firmoset kësti i tretë për ish-të përndjekurit, trashëgimtarët që kanë gati dëmshpërblimin

Hije skandali në port, Policia kap kamionin me lëndë kancerogjene

Lista e OFL, kush janë 32 “të fortët” që do marrin letrën

Basha kujton rrëzimin e bustit me artistët te Teatri: T’i vëmë fre babëzisë

S’ka më gjyqtarë, KLGJ kërkon ndryshim të ligjeve të Reformës

OPINIONE

Beteja për Metën dhe beteja për vetveten  MARK MARKU

Rregullore e zgjedhjeve që mban peng Universitetin e Tiranës EDMOND ÇATA, PHD

PANORAMA SPORT
2

KUKËSI-TIRANA, sulm total për titullin

Duro: Kam marrë masa, pa frikë kundër Tiranës

Egbo: I mundim, nuk ma bën Halili formacionin

Skaneri i Starovës: Si finale, ju tregoj sekretet e dy ekipeve

Boldor nuk ia del, Partizani bën prova në mbrojtje

“Filmi” me Ligën, zgjidhet fshehtas sekretari i ri

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.