Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

| 7:31
SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni: 1

Rivlerësimi, çmimet e shtëpive nga viti 2012

“I rekrutuar nga anglezët në 1943”, shefi i Zbulimit tregon dokumentet: Çfarë fshihet te dosja e Mehmetit

Rama zbulon izraelitët pas paketës anti-KÇK: Gati edhe njësia e re kundër korrupsionit

PD tregon tri kërkesat për zgjedhjet: Jo në qeveri bashkë me PS

Kush është bashkëpunëtori i mafias, që SPAK i mori pasurinë

“Me kompleksin merret vjehrra”, zbardhet dëshmia e gruas së Altin Hajrit

“Serra”, shpirti i Pontit sipas Janis Kalpuzos BESNIK MUSTAFAJ

OPINIONE

Kohët e palavdishme që po jetojmë… ARTUR ZHEJI

Komisioni i Venecias, alibi apo siguri? PETRIT VASILI

Letargjia e diplomacisë sonë dhe trimërimi i diplomacisë serbe SPARTAK TOPOLLAJ

PANORAMA SPORT2

Formacion misterioz, sulmi tradhtoi Partizanin

Tirana-Skënderbeu, Lika kunj “Dajave”: Të rrezikshëm, nuk hyj në fushë

Fundi i Kupës së Shqipërisë Nga BESNIK DIZDARI

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.