Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

| 7:33
SHPËRNDAJE
 

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:1

Shtesa e pensionit, si ndahen 14 milionë USD

‘CIA premtoi 3 milionë USD për të helmuar Enverin’, shefi i Zbulimit: E vërteta e pagesës për Mehmet Shehun

Parti që grupohen në një sigël dhe lista të firmosura nga kryetarët, kërkesat e aleatëve të PD për Reformën

Vetingu, 4 mijë ankesa nga qytetarët për gjyqtarët e prokurorët

Përplasja e bandave në pedonale, çfarë thanë të ndaluarit

Sot ekspozita e re, Teferiçi: Në kopshtin e mbyllur të Orion Shimës

Negociatat, Macron mund të ndryshojë qëndrim pas dokumentit të ri

OPINIONE

Ne i meritojmë kujtimet e Nexhmije Hoxhës AGRON GJEKMARKAJ

Albin dhe Vjosa, mos e hiqni “taksën Haradinaj” ALEKSANDËR BIBERAJ

PANORAMA SPORT2

Heroi i Tiranës, Kobinah: E parakalojmë Kukësin

Përmbysje kampionësh, Interi çmend Ibrën dhe kërcënon Juven

Lukaku: Jam mbreti i ri i qytetit, ne kemi mentalitet tjetër

Ibra: Pjesa e parë perfekte, në të dytën u zhdukëm pas golit

Konte: “Djalli” rrallë pëson 4 gola, tani ëndërrojmë titullin

Pioli: Nuk i pashë 19 pikë diferencë, derbin e humbëm ne

Partizani, zbulohet pse është lënë jashtë Kërçiku

Presidenti Halilaj: Masakër kundër nesh, do hapim portën nëse…

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.