Lexoni faqen e parë të Gazetës Panorama dhe Panorama Sport

| 8:15
SHPËRNDAJE

Sot në gazetën Panorama do të lexoni:

pan

TAKSA E SHTEPISE/ Pensionistët, hapat për të përfituar kompensimin

“Mehmet Shehu, agjent i CIA”/ Nexhmije Hoxha zbulon letrën e Hrushovit: Pse Enveri nuk u besoi akuzave të sovjetikëve

Masa e sigurisë për 30 të arrestuarit e tërmetit, në burg Fatbardh Plaku, Besnik Fuçia e 5 të tjerë

Reforma, Kryemadhi: Tryeza me PS u hap rrugë zgjedhjeve të parakohshme

Vëllai në burg për drogë, pezullohet shefi i Qarkullimit

Opinion

Ç’është politika? Nga Edmond Tupja

SHBA, aleati ynë historik dhe strategjik, turp kush e sulmon – Ekrem Bardha

Targat inteligjente të makinave, në luftë kundër krimit – nga Pëllumb Nako

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport”:

 

web

Demi: Sormanin e zgjodha me dashuri, ja plani për Malën

Skandan te të rinjtë, grushte mes lojtarëve pas 11 golave

 

Tirana, një kalendar luksi për të kapur kreun

Vllaznia firmos me një moldav, Troisi qëndron te Flamurtari

Tomori-Naftëtari, ish-lojtari: Si më arrestuan në dhomat e zhveshjes

Duro: Lojtarët kanë rilindur, Kukësi për titull

Sarri snobon Interin: Ne frikë? Fjalë e madhe…

Pioli ndihet i bekuar: Ibra, si dora e Zotit

Reali e gdhin i pari, mund Sevijen mes polemikave

Setien kap prej “fyti” Vidalin: Po e ndiej presionin

Ditë e zezë për të mëdhatë, sot Liverpul-Junajtid

Kriza tek Elbasani, ja nisma e tifozëve për të shpëtuar klubin

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.