Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

| 8:04
SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:1

Legalizimet, procedurë e re për të marrë tapinë

Aktori i humorit i jep fund lidhjes me Jonida Maliqin, nis romancë të re me blogeren e njohur

Nga problemet në filmin “Hijet që mbeten pas” te lotët në “Dasma e Sakos”, regjisorët tregojnë për Xhevdet Ferrin

Merkel “hap derën” për Shqipërinë, Ruçi: BE të lexojë rreziqet në rajon

“S’vërtetohet pagesa”, si u mbyll dosja për Bashën

Firmoset marrëveshja, nis bashkëpunimi mes “Luarasit” e “Singidunum University”

Neritan Liçaj: Unë, Enver Hoxha i parë në film, ju tregoj skenat intime me Nexhmijen

OPINIONE

Distopia serbe VETON SURROI

RamaHaradinaj, më shumë se një gjyq RIGELS LENJA

 

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport”:

csc

Rexhinaldo dhe Hetemi, Partizani bën dy goditje

Vllaznia padit Bylisin për 120 milionë lekë, Tatimet bllokojnë Skënderbeun

Kaos te Flamurtari, Troisi njoftoi largimin

Mahir Halili: Tirana për titull, Egbo qetësoi ekipin

Ahmataj fiton gjyqin, i merr 10 mln lekë Luftëtarit

Tomori-Naftëtari, si iu vunë prangat lojtarëve për një karton të kuq

Trajneri: Te Studenti nuk punohet, shkojnë në xhami gjatë orarit të punës

Skela, kundër Muratit: Reja është i duhur

Firmos Eshli Jang, Murinjo i thumbon për Eriksenin

Përgjimi, ultrasit kërcënuan Bonuçin pas vitit te Milani

Shezni, Xhan dhe Olmo, “Djalli” ka plane të mëdha

Speciale, ja të gjitha statistikat e fazës së parë

Te lidhura

Subscribe


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.