Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

| 7:33
SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni: 1

Legalizimet, lista me 760 familjet që marrin tapinë

Shuhet aktori i madh Xhevdet Ferri, Ndriçim Xhepa rrëfen takimin e fundit dhe sëmundjen

Komisioneri i Zgjerimit premton negociatat në mars: Me skemën e re do bindim edhe Francën

Pakti për Reformën nis me 6 ekspertë, zbardhen shtatë propozimet e opozitës

PD denoncon edhe kreun e Bashkisë Mat: Ishte i dënuar

Përplasja me Qeverinë, Meta: Pse s’më shkarkon dot maxhoranca

Irani dhe kriza politike, dy porositë për ambasadoren e re të SHBA

OPINIONE

Marrëveshja, si bindje ndaj sistemit nën diktatin e ndërkombëtarëve FATOS LUBONJA

Të padisësh Kryeministrin e Kosovës dhe të përqafosh Kryeministrin e Serbisë MARK MARKU

PANORAMA SPORT2

Tirana kërkon mbrojtës, Mavraj “shkes” për Ajetin

Alarm i kuq për golin, Dosti: Ja pse nuk shënon Partizani

Po! Nuk ka më kohë: Menjëherë 16 skuadra! Nga BESNIK DIZDARI

Shkurtaj në modë, Kukësi synon 500 mijë euro

Stadiumi, FSHF do 20 milionë lekë për ndeshje

Te lidhura

Subscribe


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.