Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

| 7:38
SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:1

Të përndjekurit, emrat që marrin dëmshpërblimin

Moikom Zeqo rrëfen si e trajtoi regjimi tërmetin e ’79: Shteti sot u gjend injorant e i papërgatitur

Meta në Prokurori për Dvoranin, PS shmang me ligj Presidentin nga betimi i gjyqtarëve

Për Salianjin kërkohen 1.6 vite burg pse u ndanë dy prokurorët për dënimin

Gazetarët dhe ndërkombëtarët frenojnë ligjin e ri për median

Presidenti falënderon specialistët nga Izraeli: Të zbatohen udhëzimet

Përvjetori i Republikës së Korçës, Butka: Pse është ngjarje e madhe për Shqipërinë

OPINIONE

Shteti si biznesi më fitimprurës në Shqipëri BESART KADIA

Hetuesi i Jakovit dhe azili i Agron Tufës PËLLUMB NAKO

Ballkani Perëndimor: Mini-Shengeni dhe tregtia e lirë ENGJËLL PERE

PANORAMA SPORT2

Egbo do drejtojë Tiranën, Halili: Pse i besova derbin

ATI dënon Interin, Barça e eliminon edhe me rezervat

Kuptimi “kritik” i 50 vjetëve të kualifikimit të parë: Partizani -Atvidaberg i Suedisë Nga BESNIK DIZDARI

Lerda bën “shpikje”, Asani e Çinari drejt stolit

Derbi në stadiumin e ri, “demat” paguajnë 10 milionë lekë

Skënderbeu bojkot për rrogat, Takaj: U nxituan

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.