Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

| 7:35
SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni1

Legalizimet, lista me 2015 familjet që marrin tapinë

“Nga batutat, te darkat dhe pijet”, Mustafa Nano rrëfen Fatos Nanon: Sundimtari i parë që nuk të fuste frikën

Veliaj kërkon tatim për ata që vijnë nga rrethet, Financat: Kontroll për taksat edhe administratës

Kushtetuesja, Meta takim me Berishën e kreun e KLP. Balla: Prova të reja për shkarkimin

Basha flet në PPE: Rama dështoi, PD ka vizionin për integrimin

Zbardhen kodet e porositësve të kokainës, Çekaj: U fsheh një grup kriminal

OPINIONE

Pse vuan Rama? Ai ka gjithçka! ARTUR ZHEJI

Negativizmi, faji i medias apo i mendjes? ÇAPAJEV GJOKUTAJ

Akademiku Bedri Dedja, baba i modernitetit në letërsinë tonë për fëmijë ALFRED PAPUÇIU

PANORAMA SPORT2

Revolucion te Tirana, Ngo dhe Dunga ulen në stol

“Shpulla”, baste dhe një supergol, Solomon ekzalton Partizanin

Hoxha: Jemini dhe Janku, avokatë të arbitrave që gabojnë

Hasani: Jonuz, më i miri i gjashtë viteve

Largimet, Idrizi tregon situatën me boshnjakun

Një holandez drejt largimit, ish-kapiteni do 5 mln lekë

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.