Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

| 7:34
SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:1

Pensionet e fshatit, si ndryshojnë përfitimet

Komunikime me Rrajën, të arrestuarin për atentatin ndaj “Rrumit” e prokurorit, dëshmon Kejvina Kthella

Belina Budini vjen me “Ndikuesit”, Blushi: E kam mbrojtur interesin publik më shumë si gazetar

Negociatat, Macron: S’mund ta poshtëronim Shqipërinë duke i hapur vetëm për Maqedoninë

Loja me anëtarët e rinj të Kushtetueses, Meta letër KED

Braçe mbron “partizanët në bulevard”, komunistët: Duhej Enveri

Ndërron jetë në spital Andi Maloku, shoferi i prokurorit u plagos rëndë gjatë atentatit

OPINIONE

Kryeministri dhe qentë Këçëkë, rreth e rrotull… ARTUR ZHEJI

Muri i Berlinit, refleksione dhe mësime historike DR. SHPËTIM ÇAUSHI

Lufta për lirinë nuk merr kurrë fund INES POHL

PANORAMA SPORT2

Nxehet Tirana-Vllaznia, Ahmataj: Luajmë për titull

Asnjë mik dhe eksperiment çdo ndeshje, zbulohen sekretet e Lerdës

“Gjeni prova të fundosim Takajn”, Skënderbeu nxjerr mesazhet e rënda

Abilaliaj: Partizani s’ka balanca, Flamurtarin e shpëtojnë lekët

Dinamo, ja prapaskenat e orëve të fundit me italianët

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.