Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

| 7:33
SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:1

Zbardhet fondi, sa do indeksohen pensionet

‘Martirët e komunizmit po përdoren kundër dëshmorëve’ Milo: Lajthitjet e Qeverisë te “Partizanët në bulevard”

Çfarë fshihet pas dosjeve në makinën e prokurorit, kush është Redian Rraja i arrestuar për atentatin

Rama inauguroi rrjetin e ri 5G, Balla: Duhet të dëgjojmë partnerët tanë amerikanë

PD, gati votimin elektronik, zbardhet debati për Reformën

Dhunë brenda Fakultetit Ekonomik, tre studentë në spita

Hamdi Jupe: Ju rrëfej referendumin e ‘94, si fitoi opozita me Nanon në burg

OPINIONE

Nëse Policia politike e Rilindjes ka kapur atentatorin e vërtetë… ANDI BUSHATI

Xhafaj ka të drejtë, ka klientelizëm dhe dy standarde në KED PETRIT VASILI

PANORAMA SPORT2

Rrëfehet Skënder Gega: Pse ika nga Partizani

Interi e bën dramë në Dortmund, Konte shpërthen ndaj klubit

Kunjat nga Partizani për rrogën, Lila: Ju tregoj të vërtetën

Ankth te Vllaznia, Hygor kërkon largimin

Dëmtime në masë, Kukësi i fashuar para Laçit

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.