Lexoni faqen e parë të Gazetës Panorama dhe Panorama Sport

| 8:08
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës Panorama do të lexoni:

panorama

Tërmeti më i fortë i 30 viteve, Shqipëria në panik! Në Durrës çahet pallati dhe shembet Shkëmbi i Kavajës, sizmologu Rrapo Ormeni: Rreziku kryesor ka kaluar

Legalizimet, lista e dytë me emrat që marrin tapinë dhe procedurat që duhet të ndjekin

Tahiri: Do t’i shkoj vetë së vërtetës, ambasada e SHBA presion gjyqtarëve

Kokainë me bananet, lihet në burg Arbër Çekaj

Opinion

Me një tufë mimozash betoni – Edmond Tupja

Lule, Selam Labi..! – Hamdi Jupe

Ndërmarrja madhore e një instrumenti të çmuar –Prof.Dr. Gjergj Sinani

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport”:pan

 

Kukësi “shkund”  Tiranën, Halili: Masakër e arbitrit

Partizanin nuk e zgjon as tërmeti, zbardhet ultimatumi për Lerdën

Skënderbeut i mjafton Krasniqi, Teuta bie pas 5 javësh

Manaj fiton derbin e shqiptarëve, Memushaj supergol

Jonuz: Asnjë presion, fitojmë me Luftëtarin

Interi asfalton Milanin, dy “sherrxhinj” vulosin fitoren

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.