Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Oct 20, 2021 | 7:32
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

Pensionet, 900 lekë kompensim për taksat

“Shqipëria meriton negociatat, por ka korrupsion shqetësues”, zbardhet raporti i plotë i KE: SPAK të dënojë zyrtarët e lartë

Paketa e Kushtetutës së re, pikat ku ndahen e bashkohen PS e PD, Basha: Ndryshimet, për të dalë nga kriza politike

“PS kthen me ligj patronazhistët”, debati i plotë në Kuvend, pse Xhafaj doli kundër qeverisë

“Gjiknuri, i përfshirë në aferën e gazit”, denoncimi i PD: Ja lidhja me Mirel Mërtirin e inceneratorëve

Kaosi, tjetër reduktim i shërbimit të autobusëve

Edhe Shqipëria do nisë dozën e tretë për mbi 60-vjeçarët, ja kalendari i vaksinimit

OPINIONE

Deti, Gjykata e Hagës rikonfirmon ekitenë si parim themelor/ XHEZAIR ZAGANJORI

Mbi emërimet e fundit në Polici/ ETLEVA DELIA

“Lind nga perëndon”, rruga drejt Europës/ JOSIF PAPAGJONI

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

p sport

Partizani humb Kardozon, Ngo e Seferi trembin Tiranën

Interi shfryn ndaj Sherifit, Milanin e mban me shpresë… Liverpuli

Nuk ishte e bukur ndeshja Vllaznia-Dinamo, e bukur ishte Vllaznia…/ Nga BESNIK DIZDARI

Faruk Sejdini: Dinamo pa “antitank” për Latifin, humbi prej mesfushës

Moviola e javës, alarmi i parë nga VAR-i

Seria A, zbulohen pagat e lojtarëve shqiptarë

Mesi shpëton PSG-në, shkëlqen edhe Reali

Bonuçi: Titullin e falëm ne, më të fortë pa CR7

Benfika nuk i tremb, Upamekano: Do t’u bëjmë keq

Pike kërcënon Bartomeun, Kuman: Harrojeni Europën

© Panorama.al

Te lidhura