Leonard Bombaj zbulon për herë të parë mesazhin e kryeministrit Rama (video)

SHPËRNDAJE

Të gjithë u ndjemë krenarë kur Shqipëria arriti të thyente rekordin Guinness të Belgjikës për “Cup Song”. Pamja dhe tingujt që u krijuan ishin mahnitës, por Leonard Bombaj tregon një tjetër anë të medaljes atë të shpenzimeve dhe mbështetjen nga kryeministri Edi Rama.

“Mu përgjigj, gjëja e parë që i shkruajta ishte besoj shumë se do bëjmë një projekt të tillë në një kohë kur të rinjtë thonë duam të ikim nga Shqipëria, të ulim në bulevard të rinjtë që të thonë e duam jetën këtu. Mesazhi i parë që më ktheu ishte një “smile” dhe e dyta, kam ngarkuar këtë këtë person, përqafime…”, zbuloi Bombaj ne nje interviste me Turjan Hyskaj.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakErmal Mamaqi rrëfen tmerrin e përjetuar kur i humbi djali (video)
Artikulli tjetërDhoma Kombëtare e Zejeve, Bregasi: Mundësi për certifikimin e profesionit

1 KOMENT

  1. Rama ben mire me ju pergjigj atyre qe i kerkojne tindihmoje me suport per shendetin e mos shpenzoje per iderat shtazarake te bombaxhinjve per ti nxjerre ata pak te rinj e ti shtrije bulevardeve

Comments are closed.