Lëkundje tërmeti në vend, ja magnituda dhe ku ishte epiqendra

| 8:02
SHPËRNDAJE

Nje termet eshte regjistruar ne oret e para te mengjesit te sotem ne vend.

Sipas IGJEUM goditja ka pasur epiqender ne Aliko, 6 km ne Juglindje te Sarandes dhe me nje magnitude 3.2.

termet

 

Deri tani nuk ka raportime per deme apo probleme te shkaktuara nga termeti.

Kujtojme se te dielen, nje terme me magnitude 3.8 goditu vendin, dhe u ndje me se shumti ne Tirane.

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.