Lei Kraja na prezanton të motrën, ngjashmëria e tyre të le pa fjalë

| 19:03
SHPËRNDAJE
 

Moderatorja e sportit, Lei Kraja, prej është shpërngulur nga SHBA në Shqipëri ku po vijon karrierën e saj.

Familja e bukuroshes brune vazhdon të jetojë bë SHBA, por megjithatë nuk mungojnë dedikimet që ajo u bën atyre. Sot, motra e vogël e Lei Krajës ka ditëlindjen, ndërsa ajo e ka uruar me fjalët më të ëmbla.

“Gëzuar ditëlindjen Miriami im. Të dua kaq shumë. Të uroj gjithë lumturinë e botës”, shkruan ajo, ndërsa ka postuar edhe foto të së motrës. Ajo që bie në sy është ngjashmëria mes tyre.

-640-0-5f2a9a0b8f9e3 -640-0-5f2a9a0be1472 -640-0-5f2a9a0c40a57 -640-0-5f2a9a0c19885 -640-0-5f2a9a0c69105 -640-0-5f2a9a5c24fad

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.