Ledina Çelo çmend pushuesit me linjat, por sidomos me ca lëvizje shumë seksi

SHPËRNDAJE

Këngëtarja e dashur dhe shumë sensuale Ledina Çelo ka disa zakone që nuk i ndryshon asnjëherë. Për shembull, ajo vjen çdo verë të bëjë plazh në Shqipëri, paçka se mund të shkonte në çdo vend tjetër të botës, shumë më të bukur se Dhërmiu. Nga Gjermania ajo kishte sjellë me vete kësaj here dy fëmijët e saj, të cilët janë akoma shumë të vegjël. Me fëmijët e Ledinës tashmë jemi familjarizuar të gjithë, pasi ajo i nxjerr shumë shpesh në rrjetet sociale.

ledina2-1 copy

Faktin që jeton larg Shqipërisë, ajo e kompenson duke qenë aktive në rrjete sociale dhe duke ndarë me fansat e saj dhe disa momente familjare. Ndërkohë me muzikën duket që nuk po merret më. Siç ka treguar në foto të ndryshme, Ledina jeton në një luks të paparë, me vila luksoze, makina të shtrenjta dhe ka një jetë shumë të mirë nga pikëpamja financiare në çdo aspekt.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/ledina-celo-cmend-pushuesit-me-linjat-por-sidomos-me-ca-levizje-shume-seksi/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.