“Le të gëzojmë bashkë”- Agron Llakaj i dedikon fjalët e ëmbla bashkëshortes në 36 vjetorin e martesës

| 14:11
SHPËRNDAJE
 

Agron Llakaj dhe bashkëshortja e tij Kostandina festojnë sot 36 vjetorin e martesës së tyre.

Aktori i njohur i humorit i bëri urim emocionues në një postim në Instagram.

Agron Llakaj i kërkoi bashkëshortes që të gëzojnë çdo ditë dhe çdo vit së bashku edhe pse po jetojnë në kohë të vështira.

“36 vjet martese… E dashur Kostandina! Edhe pse në kohë të vështira, le të gëzojmë që jemi bashkë në çdo ditë dhe në çdo vit.  Kujtim për këtë përvjetor një foto me këto dy dashuri, Adea & Teos. Dashuri mbi dashuritë! ❤️❤️🥂🍾 Gëzuar!”– shkroi ai.

/Panoramaplus.al

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.