Largohet drejtori i Tatimeve në Shkodër, kush e zëvendëson. Çfarë pritet ditët në vijim

| 9:15
SHPËRNDAJE
 

cb594b178461ccab2a80244390c068c3_P_20170316_130223

Nderrim drejtoresh ne Drejtorine Rajonale te Tatimeve ne Shkoder.

Largohet drejtori i meparshem Herion Jashari dhe ne vend te tij emerohet Myzafer Bushi.

Bushi me pare ka mbajtur postin e Drejtorit te Deges se Thesarit ne Shkoder.

Nderkohe gazetari i Panorama ben me dije se ne ditet ne vijim pritet qe te kete edhe te tjere nderrime drejtoresh.

Nga ana tjeter pritet qe i deleguar per qarkun Shkoder te rikthehet deputeti i PS dhe ish ministri i Shendetesise Ilir Beqaj, per te zevendesuar te deleguarin e meparshem Ditmir Bushati.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.