‘Largësia fizike nga miqtë dhe kolegët është e vështirë, por…’, ambasadorja amerikane poston foton. Si po e kalon kohën në banesën e re në Tiranë

| 12:39
SHPËRNDAJE

Ambasadorja e SHBA ne vendin tone, Yuri Kim ka ndare me ndjekesit e saj ne rrjetet sociale nje moment nga koha qe po kalon ne kete periudhe izolimi ne Shqiperi per shkak te koronavirusit. 

“Largësia fizike nga miqtë dhe kolegët është e vështirë, por le ta shfrytëzojmë kohën sa më mirë, të ruajmë një frymë pozitive dhe të bëjmë detyrën tonë në parandalimin e përhapjes së COVID-19”, shkruan ajo, teksa poston nje foto, nga pjesa e shtepise, ku thote se ka sistemuar librat dhe pikturat.

kim

Postimi i bere ne faqen e ambasades amerikane ne FB

Foto e Ditës | Ambasadorja Kim e kaloi fundjavën e saj duke sistemuar librat dhe pikturat në shtëpinë e saj të re në Tiranë. “Largësia fizike nga miqtë dhe kolegët është e vështirë, por le ta shfrytëzojmë kohën sa më mirë, të ruajmë një frymë pozitive dhe të bëjmë detyrën tonë në parandalimin e përhapjes së COVID-19”, shkroi ajo në instagram @usambalbania.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.