Rikthime dhe risi, trajneri Reja zbulon listën e Kombëtares

Mar 21, 2021 | 10:15
SHPËRNDAJE

Trajneri i Kombëtares, Edi Reja ka zbuluar listën e me lojtarët e grumbulluar, për 3 ndeshjet e këtij muaji.

Festa e Shqiperise

Kombëtarja përballet me Andorrën më 25 mars, ndërsa më pas përballemi me Anglinë më 28 mars në “Air Albania” dhe më 31 mars luajmë në transfertë me San Marinon.

Reja rikthen në Kombëtare, mbrojtësin Arlind Ajeti, pas një mungese të gjatë. Gjithashtu nuk mungojnë as risitë, ku për herë të parë grumbullohen, Nedim Bajrami dhe Mario Mitaj. Për ndeshjet e këtij muaji është grumbulluar edhe Florian Kamberi, i cili ende nuk ka bërë debutimin me Shqipërinë.

LISTA:

Screenshot_20210320-233334_Office

 

© Panorama.al

Te lidhura