Plane për ceremoni celebrimi në anijen e Rojës Bregdetare, shkarkohet nga detyra zv. komandanti i Forcave Detare

| 16:49
SHPËRNDAJE
 

1596891172_mecollariArtur Meçollari, zv. komandanti i Forcave Detare, është shkarkuar sot nga detyra.

Ai është liruar nga detyra me urdhër të ministrisë së Mbrojtjes, Olta Xhaçka.

Shkarkimi i Meçollarit nga detyra ka ardhur për shkak se po përgatitej zhvillimi i një ceremonie celebrimi të fëmijës së një ish-ushtaraku, në anijen e Rojes Bregdetare.

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.