Lëkundje të forta të tërmetit shkundin sërish vendin

| 0:13
SHPËRNDAJE

UPDATE – Një tjetër lëkundje e fortë termeti është ndjerë në kryeqytet në mesnatë.

Sipas Institutit te Gjeoshkences tërmeti ka qenë me magnetutë 5 ballë të shkallës Rihter, me thellesi 6 kilometer.

Tëmeti ka patur sërish si epiqendër Detin Adriatik, 30 kilometra larg Durrësit.

termeti-naten-12

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.